10 Sztuk / Partia Cewka Dotykowa Induktora Ipad Air 2 Air2 Touching Logic Board Fix Part

10 Sztuk / Partia Cewka Dotykowa Induktora Ipad Air 2 Air2 Touching Logic Board Fix Part

★★★★★
W magazynie
44,52 zł

Zamówienie

przez Aliexpress

  • Bezpieczna płatność: Visa, Mastercard i Maestro
  • Czas dostawy: 10-30 dni

10 Sztuk / Partia Cewka Dotykowa Induktora Ipad Air 2 Air2 Touching Logic Board Fix Part Dane techniczne

Nazwa marki: BINYEAE
Numer modelu: l4001 dotykowy Cewki dla IPAD Powietrza 2 AIR2
typ: dotykowy cewki indukcyjnej dla IPAD AIR 2 AIR2
Stan: Nowy, Oryginalny
model: dla IPAD Powietrza 2 AIR2

Nowy użytkownik otrzymuje zwrot gotówki w wysokości 3 USD przy pierwszym zamówieniu

Zamówienie

10 Sztuk / Partia Cewka Dotykowa Induktora Ipad Air 2 Air2 Touching Logic Board Fix Part Opisy

10 sztuk / partia dotykowy indukcyjności cewki dla IPAD Powietrza 2 AIR2 nie dotykowy LOGIC BOARD FIX część
płatności
Jeśli kupisz na AliExpress, Twoje płatności są chronione przez Escrow. Trackyour zamówienia na każdym etapie dostawy online i czuć się bezpiecznie, że płatność zostanie zwolniony tylko do dostawcy po potwierdzeniu odbioru zamówienia. W WithEscrow dane twojej karty kredytowej nigdy nie są ujawniane.warunki wysyłki
* w celu zapewnienia czas dostawy i wysyłka bezpieczeństwa, możemy tylko wysłać towar do krajów wymienionych w Wysyłki i pakowania.
gwarancja
* 6 miesięcy gwarancji. Kupić z ufnością!
* Jeśli element jest uszkodzony w ciągu 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez extracharger, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu.
* Jeśli przedmiot jest uszkodzony po 3 miesiącach, nadal można odesłać go do nas. Wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale trzeba zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.odpowiedź: Drodzy kupujący, Doceniamy twój biznes, jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, proszę zostawić nam pozytywne opinie.prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. Naszym celem jest, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta, będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy.skontaktuj się z Nami: dbamy o naszych kupujących wartości, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz CustomerService personel będzie bardzo szczęśliwy, aby ci pomóc. Postaramy się jak najlepiej, aby odpowiedzieć na twoje e-maile tak szybko, jak to możliwe, jednak ze względu na dużą ilość codziennych wiadomości o zarobkach i różnicę stref czasowych, nie jesteśmy w stanie natychmiast odpowiedzieć na twoje e-maile. Proszę pozwolić nam odpowiedzieć w ciągu 24 godzin roboczych.Dziękuję za wsparcie, mam nadzieję, że każdy ma miłą podróż służbową w naszym sklepie, i zapraszamy następnym razem!

Więcej zdjęć produktów