3 Sztuk Oryginalne Usuń Stare Jedną Kulkę 16 Gb Pamięci Hdd Nand Flash Iphone 5 5G

3 Sztuk Oryginalne Usuń Stare Jedną Kulkę 16 Gb Pamięci Hdd Nand Flash Iphone 5 5G

★★★★★
W magazynie
51,26 zł

Zamówienie

przez Aliexpress

  • Bezpieczna płatność: Visa, Mastercard i Maestro
  • Czas dostawy: 10-30 dni

3 Sztuk Oryginalne Usuń Stare Jedną Kulkę 16 Gb Pamięci Hdd Nand Flash Iphone 5 5G Dane techniczne

Kompatybilny model iPhone: iPhone 5
Kompatybilny Marka: Apple iPhone
Numer modelu: 5g
Nazwa Marki: Arvin

Nowy użytkownik otrzymuje zwrot gotówki w wysokości 3 USD przy pierwszym zamówieniu

Zamówienie

3 Sztuk Oryginalne Usuń Stare Jedną Kulkę 16 Gb Pamięci Hdd Nand Flash Iphone 5 5G Opisy

3 sztuk Oryginalny usunąć stare z piłką 16GB HDD pamięci NAND flash Dla iphone 5 5G płatności * przy zakupie na AliExpress, Twoje płatności są chronione przez Escrow. Śledzić swoje zamówienie na każdym etapie dostawy online i czuć się bezpiecznie, że płatność zostanie wydana do dostawcy tylko po potwierdzeniu odbioru zamówienia. Za pomocą Escrow, Paypal, Twoje dane karty kredytowej nigdy nie są ujawniane.warunki wysyłki
* w celu zapewnienia czas dostawy i wysyłka bezpieczeństwa, możemy tylko wysłać towar do krajów wymienionych w Wysyłki i pakowania.
odpowiedź:
* ; Drodzy kupujący, Doceniamy twój biznes, jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, proszę zostawić nam pozytywne opinie.prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. Naszym celem jest, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta, będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy.skontaktuj się z Nami: dbamy o naszych kupujących wartości, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz personel obsługi klienta będzie bardzo zadowolony, aby ci pomóc. Postaramy się jak najlepiej, aby odpowiedzieć na twoje e-maile tak szybko, jak to możliwe, jednak ze względu na dużą ilość codziennych przychodzące wiadomości e-mail i różnicę stref czasowych, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć wiadomości e-mail natychmiast. Proszę pozwolić nam odpowiedzieć w ciągu 24 godzin roboczych.
Dziękujemy za wsparcie, mam nadzieję, że każdy ma miłą podróż służbową w naszym sklepie, i zapraszamy następnym razem!

Więcej zdjęć produktów