Blokada Bagażnika Flex Cat S30

Blokada Bagażnika Flex Cat S30

★★★★★
W magazynie
105,96 zł

Zamówienie

przez Aliexpress

  • Bezpieczna płatność: Visa, Mastercard i Maestro
  • Czas dostawy: 10-30 dni

Blokada Bagażnika Flex Cat S30 Dane techniczne

Numer modelu: dla kotów 30
Kompatybilny Marka: ALCATEL

Nowy użytkownik otrzymuje zwrot gotówki w wysokości 3 USD przy pierwszym zamówieniu

Zamówienie

Blokada Bagażnika Flex Cat S30 Opisy

W celu zaspokojenia potrzeb klientów kot S30: prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości przed lub po dokonaniu zakupu. Nieustannie dążymy do tego, abyś był w 100% zadowolony.
będziemy odpowiadać na wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin.płatność: istnieje wiele metod płatności dostępnych na Aliexpress. com, takich jak karty kredytowe, przelewy bankowe w czasie rzeczywistym, płatności w trybie offline (przelewy bankowe i Western Union). Możesz wybrać najbardziej dogodną dla siebie metodę. Aby chronić swoje interesy, płatność zostanie tymczasowo przechowywane przez Aliexpress, i nie będzie uwalniane do momentu otrzymania zamówienia i są z niego zadowolony.wysyłka: wyślemy paczkę w ciągu 48 godzin (wyklucza weekendy) po dokonaniu płatności.otrzymasz towar w ciągu około 2-8 tygodni, czas dostawy różnią się ze względu na odprawy celnej i logistyki. Prosimy o kontakt, jeśli nie otrzyma go w ciągu 9 tygodni, będziemy rozwiązać problem. Proszę don & # 39;t zostawić negatywną opinię lub niskie DSR wynik.zwrot: jeśli chcesz, aby wymienić otrzymane elementy, musisz skontaktować się z nami w ciągu 7 dni od daty otrzymania zamówienia. I trzeba zapłacić dodatkowe wysyłek opłaty ponosić i rzeczy zwrócone powinny być przechowywane w oryginalnym stanie.odpowiedź: ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla naszego rozwoju biznesu ‘ s, szczerze zapraszamy was opuszczać pozytywną informacje zwrotne dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. To zajmie ci tylko minutę. Dziękuję!
zgodnie z obietnicą dostawcy:
dokładamy wszelkich starań, aby służyć każdemu klientowi najlepiej, jak potrafimy.zwrócimy ci na przedmioty zwrócone w ciągu 7 dni od daty ich otrzymania, bez podania przyczyny. Pełny zwrot zostanie dokonana, jeśli elementy są zwrócone w oryginalnym stanie.towar, który jest uszkodzone lub brakujące elementy nie podlega zwrotowi.kupujący jest odpowiedzialny za powrotnej wysyłki z odpowiednim opakowaniu.
po otrzymaniu towaru, zwrócimy ci natychmiast.

Więcej zdjęć produktów