Odblokuj Obwód Płyty Głównej Sony Xperia Electronic Panel Lt25 Full Work Original

Odblokuj Obwód Płyty Głównej Sony Xperia Electronic Panel Lt25 Full Work Original

★★★★★
W magazynie
83,66 zł

Zamówienie

przez Aliexpress

  • Bezpieczna płatność: Visa, Mastercard i Maestro
  • Czas dostawy: 10-30 dni

Odblokuj Obwód Płyty Głównej Sony Xperia Electronic Panel Lt25 Full Work Original Dane techniczne

Nazwa Marki: Z
Kompatybilny Marka: SONY
Numer Modelu: Dla Sony LT25i

Nowy użytkownik otrzymuje zwrot gotówki w wysokości 3 USD przy pierwszym zamówieniu

Zamówienie

Odblokuj Obwód Płyty Głównej Sony Xperia Electronic Panel Lt25 Full Work Original Opisy

Wprowadzenie produktu
(ważne!!!! )
1. Kompatybilny dla LT25i
2. Przed złożeniem zamówienia, proszę otworzyć tylną pokrywę telefonu komórkowego, wyjmij baterię i zrób zdjęcie, a następnie wyślij do nas, to pomoże nam potwierdzić wersję telefonu komórkowego dla ciebie.
3. Dokładnie potwierdzić wersję swojego telefonu komórkowego, lub możesz uzyskać nieprawidłową wersję płyty głównej
4. Proponujemy wysłać do profesjonalnego sklepu, aby zainstalować płyty głównej, nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwy montaż.
5. Oryginalny używany, sprawdzone “OK”; przed wysyłką
pakiet zawiera:
1pc x Kabel obwodu płyty głównej
zdjęcie:
O Wysyłce:
1: twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.2: Upewnij się, aby zostawić właściwy adres wysyłki i dostępne numer telefonu dla Twojego zamówienia, to jest bardzo ważne dla działek gładka wysyłka.3: Czas potrzebny na otrzymanie zamówienia zależy od 2 czynników: wybranej metody wysyłki i okresu realizacji zamówienia. Należy pamiętać, że dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że otrzymasz swoje zamówienie w odpowiednim czasie.4: wszystkie przesyłki wysyłane do iz kraju lub regionu muszą najpierw przejść odprawę celną. Klient jest odpowiedzialny za wszelkie cła i podatki importowe, w tym (ale nie ograniczając się do)znajomość przepisów dotyczących importu i prowadzenie interesów z podatkami, taryfami i konfiskatami towarów. Cła i podatki od klientów różnią się w każdym kraju, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
O gwarancji:
1. Źródło produktów ma najwyższą jakość, więc jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego przedmiotu, prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta. Tak szybko, jak to możliwe. Będziemy w stanie pomóc państwu wszelkie zwroty i zwroty w oparciu o stan przedmiotu.
2. Klient powinien ponieść koszty wysyłki towarów z powrotem, i będziemy płacić za wysyłkę dla rozsyłaniem.
3. Oferujemy 3 miesiące gwarancji na wszystkie nasze produkty. Wszystkie elementy muszą być zwrócone w oryginalnym stanie (nie wpływa na drugiej sprzedaży). Zdecydowanie zalecamy klientowi przetestowanie produktu przed instalacją. Zwrot będzie ważny tylko po otrzymaniu przedmiotu.
należy pamiętać, że następujące sytuacje są jednorazowe:
W 1. Już zainstalowany i używany
2. Rzeczy bez naszej drukowanie lub oryginalnym opakowaniu
3. Rzeczy nie są nasze
o opinie:
1: pozytywne opinie są dla nas ważne, jeśli satysfakcjonuje o Out produktu proszę dać nam 5 gwiazd informacje zwrotne.2: Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub Działki, proszę nie otwierać spór lub zostawić złą informacje zwrotne , prosimy o kontakt z nami , postaramy się jak najlepiej pomóc. wierzymy, że wszystkie problemy można rozwiązać w taki sposób, jak
skontaktuj się z nami:
1: możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem Trade manager
, gdy jesteśmy online.2: możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem wiadomości,gdy jesteśmy w trybie offline.3: Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz wiedzieć więcej, zostaw nam wiadomość na stronie zamówienia, odpowiemy ci tak szybko, jak to możliwe, gdy zobaczymy Twoją wiadomość.24 godziny na dobę usługi online, Wszystkie paczki pochodzą z tropić Nie.

Więcej zdjęć produktów