Test Płyty Głównej Oudini Lg G5 700L 100% Odblokowany Praca 32 Gb

Test Płyty Głównej Oudini Lg G5 700L 100% Odblokowany Praca 32 Gb

★★★★★
W magazynie
279,84 zł

Zamówienie

przez Aliexpress

  • Bezpieczna płatność: Visa, Mastercard i Maestro
  • Czas dostawy: 10-30 dni

Test Płyty Głównej Oudini Lg G5 700L 100% Odblokowany Praca 32 Gb Dane techniczne

Numer modelu: Dla LG G5 700L
Znak firmowy: Houdini
Kompatybilny Marka: LG

Nowy użytkownik otrzymuje zwrot gotówki w wysokości 3 USD przy pierwszym zamówieniu

Zamówienie

Test Płyty Głównej Oudini Lg G5 700L 100% Odblokowany Praca 32 Gb Opisy

Zapraszamy do ShenZhen Sinkind Technology Co., Ltd Po pierwsze, jestem bardzo wdzięczny za zaufanie do naszej firmy i wybór naszych produktów.
The oudini 100% ODBLOKOWANY 32 GB pracy dla LG Płyta 700L G5 Dla LG F700L Płyta test g5 32 GB 100%
o płyty głównej i
ta płyta jest używany, Nie nowy. nie, naprawa tej płyty głównej jest oryginalna, a nie Kopia.ta płyta jest w pełni pracy, nie uszkodzony. Nie, naprawy
produkty są ściśle związane z kontroli w
Płyta ISFOR LG G5 700L wersji oprogramowania Android 6. 0
opis
proszę nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Nasi klienci są priorytetem. To jest nasz zaszczyt, aby państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Napisz do nas przed wysłaniem żadnych negatywnych opinii. Możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań, aby dokonać zakupu przyjemne doświadczenie. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, dać nam 5-gwiazdkowy pozytywne opinie, dziękuję bardzo.w
płatności
istnieje wiele metod płatności dostępnych na DHgate. com, takich jak karty kredytowe, przelewy bankowe w czasie rzeczywistym, płatności w trybie offline (przelewy bankowe i Western Union). Możesz wybrać najbardziej dogodną dla siebie metodę. Aby chronić swoje interesy, płatność zostanie tymczasowo przechowywane przez aliexpress, i nie będzie uwalniane do nas do momentu otrzymania zamówienia i są z niego zadowolony.
wysyłka
1. Koszt wysyłki: przejdź do zakładki “Wysyłka i płatność” na stronie szczegółów produktu, a zobaczysz informacje o wysyłce. Możesz obliczyć koszt wysyłki, wprowadzając wymagane informacje.
2. Czas w transporcie: czas w transporcie zmienia się z różnych metod wysyłki.
3. Pozycja Czas Przetwarzania: czas przetwarzania dla określonej kolejności zmienia się w zależności od rodzaju produktu i dostępności zapasów. Przeważnie przetwarzanie trwa od 3 do 15 dni roboczych.jeśli chcesz, aby wymienić otrzymane elementy, musisz skontaktować się z nami w ciągu 3 dni od daty otrzymania zamówienia. I trzeba zapłacić dodatkowe wysyłek opłaty ponosić i rzeczy zwrócone powinny być przechowywane w oryginalnym stanie.ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla naszego rozwoju biznesu’ s, szczerze zapraszamy was opuszczać pozytywną informacje zwrotne dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. To zajmie ci tylko minutę. Dziękuję!

Więcej zdjęć produktów